Doğa ÇiçekLeri Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doğa ÇiçekLeri Forum

Doğa ÇiçekLeri Forum

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Öyküleriniz

YazarMesaj
sensetive
Forum Polisi
Forum Polisi
sensetive

Rep Puanı : 2

Öyküleriniz Empty
MesajKonu: Öyküleriniz   Öyküleriniz EmptySalı Mayıs 05, 2009 6:10 pm

öykülerinizi yazabilirsiniz

benim hikayem

BENİM DÜNYAM
Düşünürdüm benim dünyam nasıl olmalı. Küçükken hep düşünürdüm. Sonunda o benim istediğim dünyayı ele geçirdim. Nasıl olduğunu merak ediyorsunuz. Sadece hayal gücümle dünyamı ele geçirebildim. Size anlatıcam.

Küçükken annem bana bir dünya almıştı. Yuvarlak mı yuvarlak, şirin mi şirin, küçük mü küçüktü. Sabah kalkar elimi, yüzümü yıkar, kahvaltımı yapar, odama giderdim. Odama giderdim çünkü en sevdiğim şey odada beni bekliyordu. Küçük dünyam. Küçücük dünyamla kendi çapımda oynardım. Onu döndürmeyi çok severdim. Bir gün küçük dünyamla oynarken aklıma şu geldi. Neden bende kendi dünyamı yaratımıyım. Hemen koştum resim defterimi aldım ve üstüne dağlar, yeşillikler ve kocaman bir deniz çizdim. Bunları kestim ve dünyamın üstüne yapıştırdım. Sonra 5–10 adam çizmeye başladım bunlarıda kesip dünyanın üstüne yapıştırdım. Bir iki salıncak ve 1 kaydırak çizdim ve bunlarıda kestim yapıştırdım. Sonra dünyamı elime aldım. Küçücük dünyam o kadar güzel olmuştuki onu tanıyamadım. İşte dünyamı böyle ele geçirdim. Ben şuan şu 25 yaşındaki halimle şunu anlıyorum küçük şeylerden mutluluk duymayı bilmelisin.

Öyküleriniz
1 sayfadaki 1 sayfası